Intersport Liiga on Happeen, O2JKL:n ja Suomen Erotuomariklubin ylläpitämä liiga keski-suomen alueen nuorille salibandyn pelaajille.

09/10

Tältä sivulta löydät sarjan 09/10 tulevat otteluohjelmat ja pelipaikat

Duo Jämsä

Happee E1

O2JKL 09 E1 Valkoinen B

O2JKL E1 Keltainen

O2JKL E2 Musta (pojat 2010)

O2JKL E1 Punainen

Laukaan Kings Blues

MuurY 09

O2 D-Tytöt

MuurY SB-10 Reds

Lievestuoreen Kisa

Leppäveden Leppä

6.1. Jämsänkosken turnaus peruttu!

10.1. Vaajakosken turnaus peruttu!

Mahdollisten korona rajoituksien jatkuessa, turnaus pelataan myöhemmin ilmoitettavana ajankohtana!

Järjestäjä Duo Jämsä

KOTI

KLO

VIERAS

Duo Jämsä10:00O2JKL E2 musta (pojat 2010)
O2 D-Tytöt11:00MuurY SB-10 Reds
O2JKL E2 musta (pojat 2010)12:00Leppäveden Leppä
Happee E113:00MuurY SB-10 Reds
Leppäveden Leppä14:00O2 D-Tytöt
Happee E115:00Duo Jämsä
   

Järjestäjä O2JKL E1 Punainen

KOTI

KLO

VIERAS

O2JKL E1 Punainen10:00Laukaan Kings Blues
O2JKL E1 Keltainen11:00O2JKL 09 E1 Valkoinen B
Laukaan Kings Blues12:00Lievestuoreen Kisa
MuurY 0913:00O2JKL E1 Keltainen
Lievestuoreen Kisa14:00O2JKL 09 E1 Valkoinen B
MuurY 0915:00O2JKL E1 Punainen
   

Järjestäjä Laukaan Kings Blues

KOTI

KLO

VIERAS

Laukaan Kings Blues10:00O2JKL E2 musta (pojat 2010)
Leppäveden Leppä11:00MuurY 09
O2JKL E2 musta (pojat 2010)12:00O2 D-Tytöt
MuurY SB-10 Reds13:00Leppäveden Leppä
MuurY 0914:00O2 D-Tytöt
MuurY SB-10 Reds15:00Laukaan Kings Blues
   

Järjestäjä Lievestuoreen Kisa

KOTI

KLO

VIERAS

Lievestuoreen Kisa10:00Happee E1
O2JKL E1 Punainen11:00O2JKL 09 E1 Valkoinen B
Happee E112:00O2JKL E1 Keltainen
O2JKL 09 E1 Valkoinen B13:00Duo Jämsä
O2JKL E1 Keltainen14:00O2JKL E1 Punainen
 Duo Jämsä15:00 Lievestuoreen Kisa
   

Järjestäjä MuurY SB-10 Reds

KOTI

KLO

VIERAS

MuurY SB-10 Reds10:00O2JKL E1 Punainen
Leppäveden Leppä11:00O2JKL E1 Keltainen
O2JKL E1 Punainen12:00O2JKL 09 E1 Valkoinen B
Duo Jämsä13:00Leppäveden Leppä
O2JKL E1 Keltainen14:00O2JKL 09 E1 Valkoinen B
MuurY SB-10 Reds15:00Duo Jämsä
   

Järjestäjä O2JKL E2 Musta (pojat2010)

KOTI

KLO

VIERAS

O2JKL E2 musta (pojat 2010)10:00Lievestuoreen Kisa
MuurY 0911:00Happee E1
Lievestuoreen Kisa12:00O2 D-Tytöt
MuurY 0913:00Laukaan Kings Blues
Happee E114:00O2 D-Tytöt
Laukaan Kings Blues15:00O2JKL E2 musta (pojat 2010)