Intersport Liiga on Happeen, O2JKL:n ja Suomen Erotuomariklubin ylläpitämä liiga keski-suomen alueen nuorille salibandyn pelaajille.

10/11

Tältä sivulta löydät sarjan 10/11 tulevat otteluohjelmat ja pelipaikat

O2-JKL P12 Mankola

Laukaan Kings

Suolahden Urho

O2-JKL P12 Kuokkala

Duo Jämsä

O2 P11 Valkoinen

MuurY P10

MuurY Reds

Kuukka Gunners

Kevään pelipaikat: 15.1. Muurame, 20.2. Vihtavuori, 13.3. Uurainen, 3.4. Äänekoski

Ohjelmat julkistetaan Joulukuussa.

Järjestäjä MuurY Reds

KOTI

KLO

VIERAS

MuurY Reds10:00O2 P11 Valkoinen
MuurY P1011:00O2-JKL P12 Kuokkala
Laukaan Kings12:00O2 P11 Valkoinen
O2-JKL P12 Kuokkala13:00O2-JKL P12 Mankola
Laukaan Kings14:00Suolahden Urho
O2-JKL P12 Mankola15:00Kuukka Gunners
Suolahden Urho16:00Duo Jämsä
Kuukka Gunners17:00MuurY P10
Duo Jämsä18:00MuurY Reds

Järjestäjä Laukaan Kings

KOTI

KLO

VIERAS

Laukaan Kings9:00Kuukka Gunners
O2 P11 Valkoinen10:00O2-JKL P12 Mankola
Kuukka Gunners11:00O2-JKL P12 Kuokkala
MuurY P1012:00O2-JKL P12 Mankola
Suolahden Urho13:00O2 P11 Valkoinen
MuurY Reds14:00O2-JKL P12 Kuokkala
MuurY P1015:00Duo Jämsä
MuurY Reds16:00Suolahden Urho
Duo Jämsä17:00Laukaan Kings

Järjestäjä Kuukka Gunners

KOTI

KLO

VIERAS

Kuukka Gunners10:00Suolahden Urho
MuurY P1011:00MuurY Reds
Suolahden Urho12:00O2-JKL P12 Kuokkala
O2 P11 Valkoinen13:00MuurY P10
O2-JKL P12 Mankola14:00MuurY Reds
Laukaan Kings15:00O2-JKL P12 Kuokkala
O2 P11 Valkoinen16:00Duo Jämsä
Laukaan Kings17:00O2-JKL P12 Mankola
Duo Jämsä18:00Kuukka Gunners

Järjestäjä Suolahden Urho

KOTI

KLO

VIERAS

Suolahden Urho10:00O2-JKL P12 Mankola
O2 P11 Valkoinen11:00O2-JKL P12 Kuokkala
Duo Jämsä12:00O2-JKL P12 Mankola
Kuukka Gunners13:00O2 P11 Valkoinen
Duo Jämsä14:00O2-JKL P12 Kuokkala
Laukaan Kings15:00MuurY P10
Kuukka Gunners16:00MuurY Reds
Suolahden Urho17:00MuurY P10
Laukaan Kings18:00MuurY Reds

Järjestäjä Kuukka Gunners

KOTI

KLO

VIERAS

Kuukka Gunners10:00O2-JKL P12 Mankola
Suolahden Urho11:00O2JKL P12 Musta
O2JKL P12 Musta12:15O2-JKL P12 Mankola
Kuukka Gunners13:15Suolahden Urho
   
   
   

Järjestäjä MuurY P10

KOTI

KLO

VIERAS

MuurY P1010:00Laukaan Kings
O2-JKL P12 Kuokkala11:00O2 P11 Valkoinen
O2 P11 Valkoinen12:15Laukaan Kings
O2-JKL P12 Kuokkala13:15MuurY P10