Intersport Liiga on Happeen, O2JKL:n ja Suomen Erotuomariklubin ylläpitämä liiga keski-suomen alueen nuorille salibandyn pelaajille.

12/13

Tältä sivulta löydät sarjan 12/13 tulevat otteluohjelmat ja pelipaikat

Leppäveden Leppä Valkoinen

Leppäveden Leppä Punainen

Tikkakosken Pallo

Kuukka Gunners Vihreä

Kuukka Gunners Keltainen

Flanels 12 Musta

Flanels 12 Oranssi

Happee Black

Happee White

Laukaan Kings Panthers

Laukaan Kings Hurricanes

MuurY P12 Blacks

MuurY P12 Reds

O2-JKL P10 Mankola

O2-JKL P10 Vaajakoski

Suolahden Urho Sininen

Suolahden Urho Punainen

NiceBandy

Kausi 21-22 on päättynyt, kiitos kaudesta joukkueet!

12.12. Vihtavuoren turnauksessa ei ole koronapassia käytössä, turnaus pelataan suljetuin ovin.

19.12. Vaajakosken turnauksessa on koronapassi käytössä 16 vuotta täyttäneillä, henkilöllisyys pitää varmentaa koronatodistusta näyttäessä.

Järjestäjä NiceBandy

KOTI

KLO

VIERAS

NiceBandy10:00Laukaan Kings Panthers
Tikkakosken Pallo10:45Laukaan Kings Hurricanes
Leppäveden Leppä Punainen11:30Laukaan Kings Panthers
Tikkakosken Pallo12:15O2-JKL P10 Vaajakoski
Leppäveden Leppä Valkoinen13:00Laukaan Kings Hurricanes
O2-JKL P10 Vaajakoski13:45Kuukka Gunners Keltainen
Leppäveden Leppä Punainen14:30Kuukka Gunners Vihreä
Leppäveden Leppä Valkoinen15:15Kuukka Gunners Keltainen
NiceBandy 16:00Kuukka Gunners Vihreä
   

Järjestäjä MuurY P12

KOTI

KLO

VIERAS

MuurY P12 Blacks10:00Happee White
MuurY P12 Reds10:45Happee Black
Happee White11:30Suolahden Urho Punainen
Happee Black12:15Suolahden Urho Sininen
Suolahden Urho Punainen13:00Flanels 12 oranssi
Suolahden Urho Sininen13:45Flanels 12 musta
Flanels 12 oranssi14:30O2-JKL P10 Mankola
Flanels 12 musta15:15MuurY P12 Blacks
MuurY P12 Reds 16:00O2-JKL P10 Mankola
   

Järjestäjä Suolahden Urho

KOTI

KLO

VIERAS

Suolahden Urho Sininen10:00MuurY P12 Blacks
Suolahden Urho Punainen10:45MuurY P12 Reds
Kuukka Gunners Vihreä11:30MuurY P12 Blacks
Kuukka Gunners Keltainen12:15MuurY P12 Reds
NiceBandy13:00Flanels 12 musta
Kuukka Gunners Vihreä13:45Flanels 12 oranssi
Kuukka Gunners Keltainen14:30Flanels 12 musta
Suolahden Urho Sininen15:15NiceBandy
Suolahden Urho Punainen 16:00Flanels 12 oranssi
   

Järjestäjä Laukaan Kings

KOTI

KLO

VIERAS

Laukaan Kings Hurricanes10:00Happee Black
Laukaan Kings Panthers10:45Happee White
Happee Black11:30Tikkakosken Pallo
Happee White12:15Leppäveden Leppä Valkoinen
Tikkakosken Pallo13:00Leppäveden Leppä Punainen
O2-JKL P10 Vaajakoski13:45Leppäveden Leppä Valkoinen
O2-JKL P10 Mankola14:30Leppäveden Leppä Punainen
Laukaan Kings Panthers15:15O2-JKL P10 Vaajakoski
Laukaan Kings Hurricanes 16:00O2-JKL P10 Mankola
   

Järjestäjä Kuukka Gunners

KOTI

KLO

VIERAS

Kuukka Gunners Vihreä10:00Laukaan Kings Hurricanes
Kuukka Gunners Keltainen10:45Laukaan Kings Panthers
Flanels 12 musta11:30Laukaan Kings Hurricanes
Leppäveden Leppä Valkoinen12:15Laukaan Kings Panthers
Leppäveden Leppä Punainen13:00Flanels 12 musta
Tikkakosken Pallo13:45Leppäveden Leppä Valkoinen
Kuukka Gunners Keltainen14:30Leppäveden Leppä Punainen
Kuukka Gunners Vihreä15:15Tikkakosken Pallo
   
   

Järjestäjä O2-JKL P10 Vaajakoski

KOTI

KLO

VIERAS

O2-JKL P10 Vaajakoski10:00MuurY P12 Reds
Happee Black10:45MuurY P12 Blacks
Happee White11:30MuurY P12 Reds
Suolahden Urho Punainen12:15MuurY P12 Blacks
Happee Black13:00O2-JKL P10 Mankola
Happee White13:45Suolahden Urho Sininen
Suolahden Urho Punainen14:30NiceBandy
O2-JKL P10 Mankola15:15Suolahden Urho Sininen
O2-JKL P10 Vaajakoski 16:00NiceBandy
   

Järjestäjä Leppäveden Leppä

KOTI

KLO

VIERAS

Leppäveden Leppä Valkoinen10:00MuurY P12 Blacks
Leppäveden Leppä Punainen10:45MuurY P12 Reds
Tikkakosken Pallo11:30MuurY P12 Blacks
Laukaan Kings Hurricanes12:15MuurY P12 Reds
Laukaan Kings Panthers13:00O2-JKL P10 Mankola
Tikkakosken Pallo13:45NiceBandy
Leppäveden Leppä Punainen14:30Laukaan Kings Hurricanes
O2-JKL P10 Mankola15:15NiceBandy
Leppäveden Leppä Valkoinen 16:00Laukaan Kings Panthers
   

Järjestäjä Flanels 12

KOTI

KLO

VIERAS

Flanels 12 musta10:00Happee White
Flanels 12 oranssi10:45Happee Black
Kuukka Gunners Vihreä11:30O2-JKL P10 Vaajakoski
Kuukka Gunners Keltainen12:15Happee White
O2-JKL P10 Vaajakoski13:00Happee Black
Kuukka Gunners Vihreä13:45Suolahden Urho Sininen
Kuukka Gunners Keltainen14:30Suolahden Urho Punainen
Flanels 12 oranssi15:15Suolahden Urho Sininen
Flanels 12 musta 16:00Suolahden Urho Punainen
   

Järjestäjä Happee Black

KOTI

KLO

VIERAS

Happee Black9:30Laukaan Kings Panthers
Happee White10:15Laukaan Kings Hurricanes
MuurY P12 Reds11:00Laukaan Kings Panthers
MuurY P12 Blacks11:45Laukaan Kings Hurricanes
MuurY P12 Reds12:30Flanels 12 musta
MuurY P12 Blacks13:15Flanels 12 oranssi
Flanels 12 musta 14:00O2-JKL P10 Mankola
Flanels 12 oranssi 14:45Happee White
O2-JKL P10 Mankola 15:30Happee Black
   

Järjestäjä Laukaan Kings

KOTI

KLO

VIERAS

Laukaan Kings Hurricanes10:00Kuukka Gunners
Tikkakosken Pallo10:45Leppäveden Leppä Punainen
Laukaan Kings Panthers11:30Leppäveden Leppä Valkoinen
Kuukka Gunners12:15Tikkakosken Pallo
Leppäveden Leppä Punainen13:00Laukaan Kings Panthers
Leppäveden Leppä Valkoinen13:45Laukaan Kings Hurricanes