Intersport Liiga on Happeen, O2JKL:n ja Suomen Erotuomariklubin ylläpitämä liiga keski-suomen alueen nuorille salibandyn pelaajille.

12/13

Tältä sivulta löydät sarjan 12/13 tulevat otteluohjelmat ja pelipaikat

Leppäveden Leppä

Laukaan Kings Panthers

Laukaan Kings Hurricanes

Kuukka Gunners

TiPa/Janos

Happee F2 black

Happee F2 white

Flanels 12 Musta

Flanels 12 Oranssi

MuurY SB P12 Blacks

MuurY SB P12 Reds

MuurY SB P12 Whites

16.-17.1.2021 Turnaukset

16.-17.1. Turnaukset pelataan myöhemmin ilmoitettavana ajankohtana!

Järjestäjä Happee F2

KOTI

KLO

VIERAS

Happee F2 White13:30TiPa/Janos
Happee F2 Black14:15MuurY SB P12 Blacks
MuurY SB P12 Reds15:00TiPa/Janos
MuurY SB P12 Blacks15:45MuurY SB P12 Whites
Happee F2 Black16:30MuurY SB P12 Reds
MuurY SB P12 Whites17:15Happee F2 White
   
   
   
   

Järjestäjä Kuukka Gunners

KOTI

KLO

VIERAS

Kuukka Gunners11:00Leppäveden Leppä
Laukaan Kings Panthers11:45Flanels 12 musta
Leppäveden Leppä12:30Flanels 12 oranssi
Flanels 12 musta13:15Laukaan Kings Hurricanes
Laukaan Kings Panthers14:00Flanels 12 oranssi
Laukaan Kings Hurricanes14:45Kuukka Gunners
   
   
   
   

Järjestäjä Leppäveden Leppä

KOTI

KLO

VIERAS

Leppäveden Leppä10:00MuurY SB P12 Whites
Laukaan Kings Panthers10:45MuurY SB P12 Reds
MuurY SB P12 Whites11:30Laukaan Kings Hurricanes
Laukaan Kings Panthers12:15MuurY SB P12 Blacks
MuurY SB P12 Reds13:00Laukaan Kings Hurricanes
MuurY SB P12 Blacks13:45Leppäveden Leppä
   
   
   
   

Järjestäjä Flanels 12

KOTI

KLO

VIERAS

Flanels 12 oranssi11:00Happee F2 Black
Flanels 12 musta11:45Kuukka Gunners
Happee F2 Black12:30TiPa/Janos
Kuukka Gunners13:15Happee F2 White
TiPa/Janos14:00Flanels 12 musta
Happee F2 White14:45Flanels 12 oranssi
   
   
   
   

KOTI

KLO

VIERAS

Kuukka Gunners10:00MuurY SB P12 Blacks
Laukaan Kings Hurricanes10:45MuurY SB P12 Reds
MuurY SB P12 Blacks11:30Laukaan Kings Panthers
Leppäveden Leppä12:15Laukaan Kings Hurricanes
MuurY SB P12 Reds13:00TiPa/Janos
Laukaan Kings Panthers 13:45Flanels 12 oranssi
MuurY SB P12 Whites14:30Leppäveden Leppä
TiPa/Janos15:15Flanels 12 musta
Flanels 12 oranssi16:00MuurY SB P12 Whites
Flanels 12 musta16:45Kuukka Gunners

KOTI

KLO

VIERAS