Intersport Liiga on Happeen, O2JKL:n ja Suomen Erotuomariklubin ylläpitämä liiga keski-suomen alueen nuorille salibandyn pelaajille.

12/13

Tältä sivulta löydät sarjan 12/13 tulevat otteluohjelmat ja pelipaikat

Leppäveden Leppä Valkoinen

Leppäveden Leppä Punainen

Tikkakosken Pallo

Kuukka Gunners

Flanels 12 Musta

Flanels 12 Oranssi

Happee Black

Happee White

Laukaan Kings Panthers

MuurY P12 Blacks

MuurY P12 Reds

O2-JKL P10 Mankola

Laukaan Kings Hurricanes

Järjestäjä Tikkakosken Pallo

KOTI

KLO

VIERAS

Tikkakosken Pallo10:00Happee White
Flanels 12 musta10:45Happee Black
Flanels 12 oranssi11:30Laukaan Kings Panthers
Happee Black12:15Laukaan Kings Hurricanes
Happee White13:00Flanels 12 musta
Laukaan Kings Hurricanes13:45Flanels 12 oranssi
Laukaan Kings Panthers14:30Tikkakosken Pallo
   
   
   

Järjestäjä MuurY P12

KOTI

KLO

VIERAS

MuurY P12 Reds10:00Kuukka Gunners
MuurY P12 Blacks10:45O2-JKL P10 Mankola
Kuukka Gunners11:30Leppäveden Leppä Valkoinen
O2-JKL P10 Mankola12:15Leppäveden Leppä Punainen
Leppäveden Leppä Valkoinen13:00MuurY P12 Reds
Leppäveden Leppä Punainen13:45MuurY P12 Blacks
   
   
   
   

Järjestäjä Laukaan Kings

KOTI

KLO

VIERAS

Laukaan Kings Hurricanes10:00Kuukka Gunners
Tikkakosken Pallo10:45Leppäveden Leppä Punainen
Laukaan Kings Panthers11:30Leppäveden Leppä Valkoinen
Kuukka Gunners12:15Tikkakosken Pallo
Leppäveden Leppä Punainen13:00Laukaan Kings Panthers
Leppäveden Leppä Valkoinen13:45Laukaan Kings Hurricanes
   
   
   
   

Järjestäjä Happee Black

KOTI

KLO

VIERAS

Happee Black10:00MuurY P12 Reds
Happee White10:45MuurY P12 Blacks
Flanels 12 musta11:30MuurY P12 Reds
Flanels 12 oranssi12:15MuurY P12 Blacks
Flanels 12 musta13:00O2-JKL P10 Mankola
Flanels 12 oranssi13:45Happee White
O2-JKL P10 Mankola 14:30Happee Black
   
   
   

Järjestäjä Kuukka Gunners

KOTI

KLO

VIERAS

Kuukka Gunners10:00Flanels 12 musta
Tikkakosken Pallo10:45Flanels 12 oranssi
Flanels 12 musta11:30Leppäveden Leppä Valkoinen
Flanels 12 oranssi12:15Leppäveden Leppä Punainen
Leppäveden Leppä Valkoinen13:00Tikkakosken Pallo
Leppäveden Leppä Punainen13:45Kuukka Gunners
   
   
   
   

Järjestäjä O2-JKL P10 Mankola

KOTI

KLO

VIERAS

O2-JKL P10 Mankola10:00Happee Black
MuurY P12 Blacks
10:45Happee White
MuurY P12 Reds
11:30Happee Black
MuurY P12 Blacks
12:15O2-JKL P10 Mankola
MuurY P12 Reds
13:00Happee White
   
   
   
   
   

Järjestäjä Flanels

KOTI

KLO

VIERAS

Flanels 12 musta10:00MuurY P12 Blacks
Flanels 12 oranssi10:45MuurY P12 Reds
MuurY P12 Blacks11:30Tikkakosken Pallo
MuurY P12 Reds12:15O2-JKL P10 Mankola
Tikkakosken Pallo13:00Flanels 12 musta
O2-JKL P10 Mankola13:45Flanels 12 oranssi
   
   
   
   

Järjestäjä Leppäveden Leppä

KOTI

KLO

VIERAS

Leppäveden Leppä Valkoinen10:00Happee Black
Leppäveden Leppä Punainen10:45Happee White
Happee Black11:30Kuukka Gunners
Happee White12:15Laukaan Kings Hurricanes
Kuukka Gunners13:00Laukaan Kings Panthers
Laukaan Kings Hurricanes13:45Leppäveden Leppä Valkoinen
Laukaan Kings Panthers 14:30Leppäveden Leppä Punainen